Маєте запитання? +38 (044) 521-32-84 або vomfi.info@gmail.com

Ядерна медицина — розділ медицини, пов’язаний з використанням досягнень ядерної фізики, зокрема, ЯМР, радіоізотопів, і т. д.. У процедурі ядерної медицини використовуються радіонукліди в поєднанні з іншими елементами, або в поєднанні з існуючими фармацевтичними сполуками з утворенням радіофармпрепаратів. Вони використовуються для дослідження функціональних та структурних особливостей органів і систем людського організму. При деяких захворюваннях — ядерні дослідження можуть визначити медичні «проблеми» організму на більш ранній стадії, ніж інші діагностичні тести. Ядерна медицина, в деякому розумінні, є «радіологією зробленою навиворіт», тому що вона записує випромінювання, яке випромінюється всередині тіла, а не випромінювання, яке генерується зовнішніми джерелами, наприклад, як рентгенівські промені.

У майбутньому ядерна медицина може дати додатковий імпульс для області, відомої як молекулярна медицина. Розуміння біологічних процесів у клітинах живого організму дозволить зробити кількісну оцінку на клітинному і субклітинному рівнях.

 

Ядерна медицина відрізняються від більшості інших методів візуалізації тим, що показуються фізіологічні функції системи. Ядерні дослідження, як правило дослідження одного органу або конкретної тканини (наприклад, сканування легенів, серця, кісток, мозку, і т.д.), ніж у звичайних зображень, які націлені на конкретну ділянку тіла (наприклад, грудей X-променів, живота тазу КТ голови КТ і т.д.). Крім того, існують методи ядерної медицини, які дозволяють візуалізацію всього тіла на основі певних клітинних рецепторів або функцій.

На сьогоднішній день ядерна медицина дозволяє досліджувати практично всі системи органів людини та знаходить застосування в нейрології, кардіології, онкології, ендокринології, пульмонології та інших розділах медицини.

За допомогою методів ядерної медицини вивчають кровопостачання органів, метаболізм жовчі, функцію нирок, сечового міхура, щитовидної залози.

У ядерній медицині можливо не тільки отримання статичних зображень, а й накладення зображень, отриманих в різні моменти часу, для вивчення динаміки. Така техніка застосовується, наприклад, при оцінці роботи серця.

Радіонуклідна діагностика

Овсієнко О.В., інженер – радіолог, Київський міський клінічний онкологічний центр

https://upincubator.upi.edu/wp-content/uploads/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/

https://www.shhorms.hku.hk/wp-includes/link-gacor/

https://www.biosch.hku.hk/booking/slot-olympus/

https://usk.susu.ru/schedule/slot-bonus-100/

https://today.albion.edu/wp-content/uploads/2022/12/

https://depts.washington.edu/pbrs/.%20/.%20/slot-dana/

https://depts.washington.edu/pbrs/.%20/.%20/slot-gacor-2022/

http://sys.bio.mtu.edu/slot-gacor-2022/

https://km.lib.ru.ac.th/wp-includes/certificates/situs-gacor/

https://chelcenter.susu.ru/gacor/

http://dezvoltare.uvt.ro/sport/wp-includes/rtp/

https://ncag.nust.edu.pk/wp-includes/slot-gacor/

https://cifra.susu.ru/wp-includes/slot-online/

http://viaticos.senasa.gob.hn/acp/slot-gacor/

https://trailsl.com/wp-includes/asiagame99/

https://sosiologi.upi.edu/slot-online-gacor/