Маєте запитання? +38 (044) 521-32-84 або vomfi.info@gmail.com

Контроль та забезпечення якості

Система забезпечення якості променевої терапії є комплексом заходів, які направлені на дотримання вимог та норм технологічного процесу терапії на всіх етапах. Особливо важливим елементом оптимізації радіаційної безпеки пацієнтів та персоналу є контроль якості обладнання, що використовується.

Міжнародні та національні нормативні документи в області радіаційної безпеки приділяють велику увагу радіаційному захисту при медичному опроміненні.

Променева терапія злоякісних новоутворень відрізняється від інших виглядів медичного опромінення високими значеннями поглиненої дози, що можуть викликати у пацієнтів, як стохастичні, так і детерміністичні ефекти — променеві реакції та ускладнення з боку нормальних тканин. В променевій терапії не можна просто зменшувати поглинену дозу, оскільки необхідно досягти  необхідний ефект в пухлині чи мішені. Тому основною вимогою  до радіаційного захисту пацієнтів є максимально можливе зниження дози в нормальних тканинах та органах, що оточують мішень. Другою вимогою є обов’язкове встановлення системи контрою та забезпечення якості променевої терапії. Від виконання цих вимог безпосередньо залежить якість медичних послуг.

Відповідно в променевій діагностиці необхідно забезпечувати необхідну якість зображень при максимально можливій низькій дозі, яка в той же час є достатньою для отримання надійної діагностичної інформації.

Контроль якості дистанційної променевої терапії 

Технічна допомога МАГАТЕ в підвищенні якості променевої терапії

Міжнародні публікації

Пріоритетною метою радіаційної безпеки є забезпечення захисту від шкідливого впливу іонізуючого випромінювання при отриманні користі від його використання. На відміну від інших видів техногенного опромінення медичне опромінення являє собою навмисне опромінення людей, причому інколи у дуже високих дозах. Тому принципи виправданості, неперевищення та оптимізації дозових навантажень, що є базовими для радіаційної безпеки, в медичному опроміненні мають особливе значення.

Природна радіоактивність: рівні, дози, ризики

Матеріали надано Віце-Президентом ВОМФІ Павленко Т.О., ДУ ”ІГМЕ ім. Марзєєва НАМН”

https://upincubator.upi.edu/wp-content/uploads/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/

https://www.shhorms.hku.hk/wp-includes/link-gacor/

https://www.biosch.hku.hk/booking/slot-olympus/

https://usk.susu.ru/schedule/slot-bonus-100/

https://today.albion.edu/wp-content/uploads/2022/12/

https://depts.washington.edu/pbrs/.%20/.%20/slot-dana/

https://depts.washington.edu/pbrs/.%20/.%20/slot-gacor-2022/

http://sys.bio.mtu.edu/slot-gacor-2022/

https://km.lib.ru.ac.th/wp-includes/certificates/situs-gacor/

https://chelcenter.susu.ru/gacor/

http://dezvoltare.uvt.ro/sport/wp-includes/rtp/

https://ncag.nust.edu.pk/wp-includes/slot-gacor/

https://cifra.susu.ru/wp-includes/slot-online/

http://viaticos.senasa.gob.hn/acp/slot-gacor/

https://trailsl.com/wp-includes/asiagame99/

https://sosiologi.upi.edu/slot-online-gacor/