Маєте запитання? +38 (044) 521-32-84 або vomfi.info@gmail.com

Діяльність

Шановні колеги!

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить курси підвищення кваліфікації та перевірку знань «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії».

Центр  має міжнародний сертифікат системи управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

До процесу підвищення кваліфікації окрім професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, залучаються найкращі фахівці та науковці, у більшості кандидати та доктори наук, з Держатомрегулювання України, НАМН України, МОЗ України, Національного інституту стратегічних досліджень, Національної комісії з радіаційного захисту населення України тощо.

Також до навчального процесу залучена сучасна база провідних організацій України, зокрема УДВП „Ізотоп”, ДУ „Інститут ядерної медицини та променевої діагностики” НАМН України, медичного центру „Кібер Клініка Спіженка”, онкологічної клініки „Інновація” тощо що дає можливість ефективно проводити теоретично-практичні заняття  на новітньому обладнанні.

Деталі тут

Ви можете пройти перші он-лайн учбові курси МАГАТЕ з питань радіаційного захисту пацієнтів, присвячені питанням управління дозами опромінення під час КТ, ознайомитися з учбовими матеріалами чи пройти он-лайн навчання та тестування (у разі успішної здачі тесту можливе отримання і роздрукування сертифікату).

Деталі тут

Освіта медичного фізика передбачає отримання відповідної спеціальної освіти (бакалавр) в області фізики та інженерії, після чого, наступним обов’язковим етапом є проходження професійного навчання в області медичної фізики, яке є частиною академічної освіти протягом додаткових 1-3 років (магістратура). Для отримання рівня кваліфікації клінічного медичного фізика (КМФ/CQMP), після академічного навчання, студент-магістр має проходити структурований практичний тренінг в клінічних умовах з однієї з зазначених вище спеціалізацій протягом не менш ніж 2 додаткових років.

Таким чином, академічна освіта та клінічні тренінги сумарно мають тривати мінімум (типово) сім років. Для медичних фізиків, які завершили академічну програму та працюють або проводять дослідження поза клінічними установами обов’язково мають проводитись додаткові відповідні практичні заняття, з метою отримання кваліфікаційного рівня КМФ/CQMP.

Освіта та навчання медичних фізиків мають бути визнані національними або міжнародними акредитаційними організаціями. Для підтримання професійної компетенції на належному рівні та її підвищення, практикуючі медичні фізики мають проходити курс підвищення професійної кваліфікації (КППК/CPD), який має включати відвідування національних / міжнародних конференцій та курсів, присвячених темам, що відповідають їх спеціалізації. Також спеціалісти мають регулярно робити огляд публікацій в наукових журналах та літератури.

Компетенція медичних фізиків має оцінюватись з боку відповідних організацій, і цей процес реєстрації / акредитації, або сертифікації має бути формалізованим. Комісія з професійної сертифікації має складатись з медичних фізиків, обраних для цієї мети спілкою КМФ/CQMP. Якщо не існує визначеного формалізованого механізму, медичні фізики мають бути сертифіковані національною та міжнародною професійною сертифікаційною комісією, після оцінювання у вигляді письмового або усного екзамену та підтвердження, що вони мають експертний рівень, достатній для самостійної роботи в одному або більше підрозділах медичної фізики.

Загальна схема отримання кваліфікації Експерта з Медичної Фізики (Medical Physics Expert) (ЕМФ)

https://upincubator.upi.edu/wp-content/uploads/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/

https://www.shhorms.hku.hk/wp-includes/link-gacor/

https://www.biosch.hku.hk/booking/slot-olympus/

https://usk.susu.ru/schedule/slot-bonus-100/

https://today.albion.edu/wp-content/uploads/2022/12/

https://depts.washington.edu/pbrs/.%20/.%20/slot-dana/

https://depts.washington.edu/pbrs/.%20/.%20/slot-gacor-2022/

http://sys.bio.mtu.edu/slot-gacor-2022/

https://km.lib.ru.ac.th/wp-includes/certificates/situs-gacor/

https://chelcenter.susu.ru/gacor/

http://dezvoltare.uvt.ro/sport/wp-includes/rtp/

https://ncag.nust.edu.pk/wp-includes/slot-gacor/

https://cifra.susu.ru/wp-includes/slot-online/

http://viaticos.senasa.gob.hn/acp/slot-gacor/

https://trailsl.com/wp-includes/asiagame99/

https://sosiologi.upi.edu/slot-online-gacor/